Jawor, Dolnośląskie

Poszukujemy serwisanta / merchandisera do pracy w Tesco w Jaworze

Jawor (dolnośląskie)

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje, logistyka dla firm z branż: FMCG, farmaceutycznej, bankowej i finansowej, budowlanej, itp.
Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
merchandiser / serwisant
miejsce pracy: Jawor
nr ref.: MRCH/JW/0211

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją w supemarkecie Tesco w dziale "Mrożonki"
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych
- pilnowanie zapasów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
- przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm
Wymagania:
- dyspozycyjności trzy razy w tygodniu (poniedziałek-środa-piątek)
- aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu
- rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy
- punktualności i komunikatywności
Oferujemy:
- przeszkolenie
- zlecenie ok. 30h/m-c
- możliwość rozwoju i awansu
- elastyczny czas pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: ekapuscinska@merchandiser.com.pl/
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Luty, 2011  19:06

Identyfikator: 271772

Wyświetleń: 3638